Pionirke na orientaciji, člani na potepu z VW-ji

Za nami je nekoliko tekmovalna sobota in pa tudi kulturna.

Ekipa pionirk se je udeležila regijske orientacije v Hotedršci in osvojila 7.mesto.

Ena ekipa članov pa se je odpravila v Tepanje kjer je bilo 3. srečanje gasilskih vozil Volkswagen.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja