Vedno se odzovemo v nekaj minutah, vzemite si še vi 3 minute časa za nas!

Spoštovani krajani,

Ker so v tem letu odpadla vsa gasilska tekmovanja in ostale planirane aktivnosti, se tudi pri nas čuti finančni primankljaj. Potrebno je posodabljanje opreme, da bomo lahko varno in učinkovito posredovali. Gasilski dom je potrebno vzdrževati, a žal letos ni bilo mogoče izpeljati veselice, na kateri bi lahko zbrali prepotrebna sredstva za to.

Ne glede na pripravljenost krajanov, da ste vsako leto namenili nekaj evrov našemu društvu, si to marsikatera družina v tem letu ne bo mogla privoščiti.

Iz teh razlogov vas vabimo na spletno platformo, s pomočjo katere nam lahko donirate brez lastnega denarnega vložka.

Na letnem nivoju ostaja več kot 5 milijonov evrov nerazporejenega denarja iz dohodnin, ki se lahko nameni tudi gasilskim društvom. Z doniranjem dohodnine 0,5 % se za vas ne spremeni nič, samo vašo dohodnino usmerite našemu društvu, namesto da se vrne nazaj v državni proračun.

Prosimo vas, da si vzamete 3 minute časa in obiščete spletno platformo in preverite možnost donacije. Našemu društvu bo to ogromno pomenilo, vas pa bo stalo samo nekaj minut vašega časa.

Doniraj gasilcem

Kako se izpolni spletni obrazec, pa si poglejte TUKAJ.

Če ste vlogo že oddali lansko leto, se vam upošteva že oddana vloga.

Hvala vsem za namenjeno dohodnino!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja