Državni kviz 2017

V soboto, 1. aprila, je v Šmartnem pri Litiji potekal 16. državni kviz gasilske mladine. Tekmovalo je 113 ekip v treh kategorijah iz celotne Slovenije. Letošnjega državnega kviza si je s prvim mestom na regijskem kvizu prislužila tudi naša ekipa pripravnikov (Alja, Katja, Nik). Uvod v tekmovalni dan je bila otvoritev tekmovanja z dvigom zastave. Nato je za našo ekipo sledila tematika gasilska znanja od 5-0, nato teoretični in zatem še praktični del. Med čakanjem na uradne rezultate se je čez dan odvijal pester spremljevalni program. Predstavila se je Šola preživetja Laris, Policija in PGD Litija. Sledila je razglasitev rezultatov. Ekipa pripravnikov je med 32 ekipami v svoji kategoriji zasedla 27. mesto. Tekmovalcem hvala za ves vložen trud in prosti čas, ki so ga namenili vajam in pripravam na tekmovanje. REZULTATI

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja