Občinski kviz, 7.3.2015

Prvo soboto v marcu se je 7 ekip našega podmladka udeležilo občinskega kviza, tokrat v organizaciji PGD Rakek. Vse aktivnosti so se odvijale v OŠ Rakek in bližnji telovadnici. V kategoriji pionirjev je nastopilo 10 ekip, naše ekipe pa so zasedle 10., 8., in 4. mesto. V kategoriji mladincev je nastopilo 12 ekip, naši ekipi pa sta zasedli 11. in 5. mesto. Med pripravniki pa smo imeli dve ekipi, ki sta zasedli 3. in 2. mesto med 7 ekipami. Prvo in drugo uvrščena ekipa iz vsake kategorije se je prebila naprej na regijski kviz, ki bo 14.3.2015 v Loški dolini. Tja bo odšla tudi naša ekipa pripravnikov. Vsem tekmovalcem in mentorjem čestitke, za odlično organizacijo pa gre pohvala tudi PGD Rakek. Slike si lahko ogledate TUKAJ.

DSC_6991

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja