Vabilo na Florjanovo mašo

PGD Ivanje selo, Laze – Jakovica, Unec, Rakek, Planina vabi vse članice in člani ter ljudje dobre volje v nedeljo, 11. 5. 2014, ob 10. uri, k sveti maši v čast sv. Florjanu. Zbor društev bo pred farno cerkvijo v Planini ob 9.45. Gasilci pridite v paradnih ali delovnih uniformah. Praproščaki naj bodo oblečeni v skladu s pravili službe.Po sveti maši je prijateljsko druženje v prostorih PGD Ivanje selo.

NA POMOČ !

Vaje iz PP

V torek, 8.4. ob 20h smo se dobili na prvih letošnjih vajah za PP. Na vajah smo bolj teoretično predelali TPO, se pogovarjali o različnih možnih situacijah in postopkih, ki bi jih izvajali v dani situaciji. Vaje bodo tako vsak torek na vsake 14 dni. Ura se bo tekom letnih časov spreminjala. Za sedaj ostaja na 20.00. Vaje so namenjene predvsem operativnim gasilcem GE Ivanje selo, sodelujejo pa tudi mlajši člani, ki imajo že opravljen tečaj PP.